WP File Manager - en to hr translation catalogue (175 entries)

en: Themes backup restored successfully.
hr: Sigurnosna kopija tema uspješno je vraćena.

en: Unable to restore themes.
hr: Nije moguće vratiti teme.

en: Uploads backup restored successfully.
hr: Sigurnosna kopija prijenosa uspješno je vraćena.

en: Unable to restore uploads.
hr: Prijenos nije moguće vratiti.

en: Others backup restored successfully.
hr: Ostale sigurnosne kopije uspješno su vraćene.

en: Unable to restore others.
hr: Nije moguće vratiti druge.

en: Plugins backup restored successfully.
hr: Sigurnosna kopija dodataka uspješno je vraćena.

en: Unable to restore plugins.
hr: Nije moguće vratiti dodatke.

en: Database backup restored successfully.
hr: Sigurnosna kopija baze podataka uspješno je vraćena.

en: All Done
hr: Sve Gotovo

en: Unable to restore DB backup.
hr: Nije moguće vratiti sigurnosnu kopiju DB-a.

en: Backups removed successfully!
hr: Sigurnosne kopije uspješno su uklonjene!

en: Unable to removed backup!
hr: Nije moguće ukloniti sigurnosnu kopiju!

en: Database backup done on date
hr: Izrada sigurnosne kopije baze podataka na datum

en: Plugins backup done on date
hr: Izrada sigurnosne kopije dodataka izvršena na datum

en: Themes backup done on date
hr: Izrada sigurnosne kopije tema na datum

en: Uploads backup done on date
hr: Prenosi sigurnosne kopije izvršene na datum

en: Others backup done on date
hr: Ostale sigurnosne kopije izvršene na datum

en: Logs
hr: Trupci

en: No logs found!
hr: Nije pronađen nijedan zapisnik!

en: Nothing selected for backup
hr: Ništa nije odabrano za sigurnosnu kopiju

en: Security Issue.
hr: Sigurnosno pitanje.

en: Database backup done.
hr: Izvršeno sigurnosno kopiranje baze podataka.

en: Unable to create database backup.
hr: Nije moguće stvoriti sigurnosnu kopiju baze podataka.

en: Plugins backup done.
hr: Dovršeno sigurnosno kopiranje dodataka.

en: Plugins backup failed.
hr: Sigurnosno kopiranje dodataka nije uspjelo.

en: Themes backup done.
hr: Izvršeno sigurnosno kopiranje tema.

en: Themes backup failed.
hr: Sigurnosno kopiranje tema nije uspjelo.

en: Uploads backup done.
hr: Sigurnosna kopija prijenosa je gotova.

en: Uploads backup failed.
hr: Sigurnosna kopija prijenosa nije uspjela.

en: Others backup done.
hr: Ostala sigurnosna kopija napravljena.

en: WP File Manager
hr: WP upravitelj datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Preferences
hr: preferencijama

en: System Properties
hr: Svojstva sustava

en: Shortcode - PRO
hr: Kratki kod – PRO

en: Backup/Restore
hr: Sigurnosno kopiranje/vraćanje

en: Buy Pro
hr: Kupite Pro

en: Donate
hr: darovati

en: File doesn't exist to download.
hr: Datoteka ne postoji za preuzimanje.

en: Invalid Security Code.
hr: Nevažeći sigurnosni kod.

en: Missing backup id.
hr: Nedostaje sigurnosna kopija.

en: Missing parameter type.
hr: Nedostaje vrsta parametra.

en: Missing required parameters.
hr: Nedostaju potrebni parametri.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
hr: Pogreška: nije moguće vratiti sigurnosnu kopiju jer je sigurnosna kopija baze podataka velika. Pokušajte povećati maksimalnu dopuštenu veličinu u postavkama Preference.

en: Select backup(s) to delete!
hr: Odaberite sigurnosnu(e) kopiju(e) za brisanje!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti odabrane sigurnosne kopije?

en: Backup is running, please wait
hr: Izrada sigurnosne kopije, pričekajte

en: Restore is running, please wait
hr: Vraćanje je u tijeku, pričekajte

en: Nothing selected for backup.
hr: Ništa nije odabrano za sigurnosnu kopiju.

en: WP File Manager - Backup/Restore
hr: WP upravitelj datoteka - Sigurnosna kopija / Vraćanje

en: Backup Options:
hr: Opcije sigurnosne kopije:

en: Database Backup
hr: Sigurnosna kopija baze podataka

en: Files Backup
hr: Sigurnosna kopija datoteka

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Themes
hr: Teme

en: Uploads
hr: Prijenosi

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
hr: Ostalo (Bilo koji drugi direktorij koji se nalazi unutar wp-sadržaja)

en: Backup Now
hr: Napravite sigurnosnu kopiju odmah

en: Time now
hr: Vrijeme je sada

en: SUCCESS
hr: USPJEH

en: Backup successfully deleted.
hr: Sigurnosna kopija uspješno je izbrisana.

en: Ok
hr: U redu

en: DELETE FILES
hr: OBRIŠI DATOTEKE

en: Are you sure you want to delete this backup?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu sigurnosnu kopiju?

en: Cancel
hr: Otkazati

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: RESTORE FILES
hr: VRAĆI DATOTEKE

en: Are you sure you want to restore this backup?
hr: Jeste li sigurni da želite vratiti ovu sigurnosnu kopiju?

en: Last Log Message
hr: Posljednja poruka dnevnika

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
hr: Sigurnosna kopija očito je uspjela i sada je gotova.

en: No log message
hr: Nema poruke dnevnika

en: Existing Backup(s)
hr: Postojeće sigurnosne kopije

en: Backup Date
hr: Datum sigurnosne kopije

en: Backup data (click to download)
hr: Sigurnosna kopija podataka (kliknite za preuzimanje)

en: Action
hr: Akcijski

en: Today
hr: Danas

en: Restore
hr: Vratiti

en: Delete
hr: Izbrisati

en: View Log
hr: Prikaži zapisnik

en: Currently no backup(s) found.
hr: Trenutno nije pronađena nijedna sigurnosna kopija.

en: Actions upon selected backup(s)
hr: Radnje po odabranim sigurnosnim kopijama

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Deselect
hr: Poništi odabir

en: Note:
hr: Bilješka:

en: Backup files will be under
hr: Datoteke za sigurnosne kopije bit će pod

en: WP File Manager Contribution
hr: Doprinos WP upravitelja datoteka

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
hr: Napomena: Ovo su demo snimke zaslona. Molimo kupite File Manager pro za funkcije Logs.

en: Click to Buy PRO
hr: Kliknite za kupnju PRO

en: Buy PRO
hr: Kupite PRO

en: Edit Files Logs
hr: Uredi zapisnike datoteka

en: Download Files Logs
hr: Preuzmite zapisnike datoteka

en: Upload Files Logs
hr: Učitaj zapisnike datoteka

en: Settings saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Dismiss this notice.
hr: Odbaci ovu obavijest.

en: You have not made any changes to be saved.
hr: Niste unijeli nikakve promjene koje želite spremiti.

en: Public Root Path
hr: Javni korijenski put

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
hr: Korijenski put upravitelja datoteka, možete promijeniti prema vašem izboru.

en: Default:
hr: Zadano:

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
hr: Molimo pažljivo promijenite ovo, pogrešan put može dovesti do pada dodatka za upravljanje datotekama.

en: Enable Trash?
hr: Omogućiti otpad?

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
hr: Nakon omogućavanja otpada, vaše će datoteke ići u mapu smeća.

en: Enable Files Upload to Media Library?
hr: Omogućiti prijenos datoteka u biblioteku medija?

en: After enabling this all files will go to media library.
hr: Nakon što ovo omogućite, sve će datoteke ići u medijateku.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
hr: Maksimalna dopuštena veličina u vrijeme vraćanja sigurnosne kopije baze podataka.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
hr: Molimo povećajte vrijednost polja ako dobijete poruku o pogrešci u vrijeme vraćanja iz sigurnosne kopije.

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Settings - General
hr: Postavke - Općenito

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
hr: Napomena: Ovo je samo demo snimak zaslona. Da biste dobili postavke, kupite našu pro verziju.

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
hr: Ovdje administrator može dati pristup korisničkim ulogama za korištenje upravitelja datoteka. Administrator može postaviti zadanu mapu za pristup i također kontrolirati veličinu prijenosa upravitelja datoteka.

en: Settings - Code-editor
hr: Postavke - Uređivač koda

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
hr: Upravitelj datoteka ima uređivač koda s više tema. Za uređivač koda možete odabrati bilo koju temu. Prikazat će se kad uredite bilo koju datoteku. Također možete dopustiti način cijelog zaslona uređivača koda.

en: Code-editor View
hr: Prikaz uređivača koda

en: Settings - User Restrictions
hr: Postavke - Korisnička ograničenja

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
hr: Administrator može ograničiti radnje bilo kojeg korisnika. Također možete sakriti datoteke i mape i možete postaviti različite putanje mapa za različite korisnike.

en: Settings - User Role Restrictions
hr: Postavke - Ograničenja uloga korisnika

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
hr: Administrator može ograničiti radnje bilo koje korisničke uloge. Također možete sakriti datoteke i mape i možete postaviti različite putanje mapa za različite uloge korisnika.

en: File Manager - Shortcode
hr: Upravitelj datoteka - kratki kod

en: USE:
hr: KORISTITI:

en: It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
hr: Na prednjem kraju će se prikazati upravitelj datoteka. Možete kontrolirati sve postavke iz postavki upravitelja datoteka. Radit će isto kao backend WP upravitelj datoteka.

en: It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
hr: Na prednjem kraju će se prikazati upravitelj datoteka. Ali samo mu administrator može pristupiti i kontrolirat će iz postavki upravitelja datoteka.

en: Parameters:
hr: Parametri:

en: It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
hr: Omogućit će svim ulogama pristup upravitelju datoteka na prednjem kraju ili možete jednostavno koristiti za određene korisničke uloge kao što je dopušteno_roles="urednik,autor" (odvojeno zarezom(,))

en: Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
hr: Ovdje je "test" naziv mape koja se nalazi u korijenskom direktoriju, ili možete dati put za podmape poput "wp-content/plugins". Ako ostavite prazno ili prazno, pristupit će svim mapama u korijenskom direktoriju. Zadano: korijenski direktorij

en: for access to write files permissions, note: true/false, default: false
hr: za pristup dopuštenjima za pisanje datoteka, napomena: true/false, default: false

en: for access to read files permission, note: true/false, default: true
hr: za dopuštenje za pristup čitanju datoteka, napomena: true/false, default: true

en: it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
hr: sakriti će ovdje spomenuto. Napomena: odvojeno zarezom (,). Zadano: Null

en: It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
hr: Zaključat će se spomenuto u zarezima. možete zaključati više poput ".php,.css,.js" itd. Zadana postavka: Null

en: * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
hr: * za sve operacije i za dopuštanje neke operacije možete spomenuti naziv operacije kao, dozvoljeno_operacije="upload,download". Napomena: odvojeno zarezom (,). Zadano: *

en: File Operations List:
hr: Popis operacija datoteka:

en: Make directory or folder
hr: Napravite direktorij ili mapu

en: Make file
hr: Napravi datoteku

en: Rename a file or folder
hr: Preimenujte datoteku ili mapu

en: Duplicate or clone a folder or file
hr: Duplicirajte ili klonirajte mapu ili datoteku

en: Paste a file or folder
hr: Zalijepite datoteku ili mapu

en: Ban
hr: Zabrana

en: To make a archive or zip
hr: Da napravite arhivu ili zip

en: Extract archive or zipped file
hr: Izdvojite arhivu ili arhiviranu datoteku

en: Copy files or folders
hr: Kopirajte datoteke ili mape

en: Simple cut a file or folder
hr: Jednostavno izrežite datoteku ili mapu

en: Edit a file
hr: Uredite datoteku

en: Remove or delete files and folders
hr: Uklonite ili izbrišite datoteke i mape

en: Download files
hr: Preuzmi datoteke

en: Upload files
hr: Učitaj datoteke

en: Search things
hr: Pretražite stvari

en: Info of file
hr: Podaci o datoteci

en: Help
hr: Pomozite

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
hr: -> Zabranit će određenim korisnicima stavljanjem njihovih ID-ova razdvojenih zarezima (,). Ako je korisnik Ban, tada neće moći pristupiti upravitelju datoteka wp s prednje strane.

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
hr: -> Prikaz korisničkog sučelja Filemanager-a. Zadano: grid

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
hr: -> Izmijenjena datoteka ili Stvori format datuma. Zadano: d M, Y h: i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
hr: -> Jezik upravitelja datotekama. Zadano: English(en)

en: -> File Manager Theme. Default: Light
hr: -> Tema Upravitelja datoteka. Zadano: Light

en: File Manager - System Properties
hr: Upravitelj datoteka - Svojstva sustava

en: PHP version
hr: PHP verzija

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
hr: Maksimalna veličina za prijenos datoteke (upload_max_filesize)

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
hr: Objavi maksimalnu veličinu za prijenos datoteke (post_max_size)

en: Memory Limit (memory_limit)
hr: Ograničenje memorije (memory_limit)

en: Timeout (max_execution_time)
hr: Istek vremena (max_execution_time)

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
hr: Preglednik i OS (HTTP_USER_AGENT)

en: Change Theme Here:
hr: Promijenite temu ovdje:

en: Default
hr: Zadano

en: Dark
hr: Mračno

en: Light
hr: Svjetlo

en: Gray
hr: Siva

en: Welcome to File Manager
hr: Dobrodošli u File Manager

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
hr: Volimo sklapati nova prijateljstva! Pretplatite se u nastavku i obećavamo
        biti u toku s našim najnovijim novim dodacima, ažuriranjima,
        sjajne ponude i nekoliko posebnih ponuda.

en: Please Enter First Name.
hr: Unesite ime.

en: Please Enter Last Name.
hr: Unesite prezime.

en: Please Enter Email Address.
hr: Unesite adresu e-pošte.

en: Verify
hr: Potvrdite

en: No Thanks
hr: Ne hvala

en: Terms of Service
hr: Uvjeti pružanja usluge

en: Privacy Policy
hr: Pravila o privatnosti

en: Saving...
hr: Spremanje ...

en: OK
hr: u redu
