Theme Editor - en to nl_NL translation catalogue (172 entries)

en: Themes backup restored successfully.
nl_NL: Thema's back-up succesvol hersteld.

en: Unable to restore themes.
nl_NL: Kan thema's niet herstellen.

en: Uploads backup restored successfully.
nl_NL: Uploadt back-up succesvol hersteld.

en: Unable to restore uploads.
nl_NL: Kan uploads niet herstellen.

en: Others backup restored successfully.
nl_NL: Anderen back-up succesvol hersteld.

en: Unable to restore others.
nl_NL: Kan anderen niet herstellen.

en: Plugins backup restored successfully.
nl_NL: Back-up van plug-ins succesvol hersteld.

en: Unable to restore plugins.
nl_NL: Kan plug-ins niet herstellen.

en: Database backup restored successfully.
nl_NL: Databaseback-up succesvol hersteld.

en: All Done
nl_NL: Helemaal klaar

en: Unable to restore DB backup.
nl_NL: Kan DB-back-up niet herstellen.

en: Backups removed successfully!
nl_NL: Back-ups succesvol verwijderd!

en: Unable to removed backup!
nl_NL: Kan back-up niet verwijderen!

en: Database backup done on date
nl_NL: Database back-up gedaan op datum

en: Plugins backup done on date
nl_NL: Back-up van plug-ins gedaan op datum

en: Themes backup done on date
nl_NL: Back-up van thema's gedaan op datum

en: Uploads backup done on date
nl_NL: Uploads back-up gedaan op datum

en: Others backup done on date
nl_NL: Anderen back-up gedaan op datum

en: Logs
nl_NL: Logboeken

en: No logs found!
nl_NL: Anderen back-up gedaan op datum

en: Nothing selected for backup
nl_NL: Niets geselecteerd voor back-up

en: Security Issue.
nl_NL: Beveiligingsprobleem.

en: Database backup done.
nl_NL: Databaseback-up gedaan.

en: Unable to create database backup.
nl_NL: Kan geen databaseback-up maken.

en: Plugins backup done.
nl_NL: Back-up van plug-ins gedaan.

en: Plugins backup failed.
nl_NL: Back-up van plug-ins is mislukt.

en: Themes backup done.
nl_NL: Thema's back-up gedaan.

en: Themes backup failed.
nl_NL: Back-up van thema's is mislukt.

en: Uploads backup done.
nl_NL: Uploads back-up gedaan.

en: Uploads backup failed.
nl_NL: Uploaden back-up mislukt.

en: Others backup done.
nl_NL: Anderen hebben een back-up gemaakt.

en: Others backup failed.
nl_NL: Anderen back-up mislukt.

en: WP File Manager
nl_NL: WP Bestandsbeheer

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: System Properties
nl_NL: Systeem eigenschappen

en: Backup/Restore
nl_NL: Backup herstel

en: Buy Pro
nl_NL: Koop Pro

en: Donate
nl_NL: Doneren

en: File doesn't exist to download.
nl_NL: Bestand bestaat niet om te downloaden.

en: Invalid Security Code.
nl_NL: Ongeldige beveiligings code.

en: Missing backup id.
nl_NL: Ontbrekende back-up-ID.

en: Missing parameter type.
nl_NL: Ontbrekend parametertype.

en: Missing required parameters.
nl_NL: Ontbrekende vereiste parameters.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
nl_NL: Fout: kan back-up niet herstellen omdat databaseback-up zwaar is. Probeer de maximaal toegestane grootte te vergroten via de voorkeursinstellingen.

en: Select backup(s) to delete!
nl_NL: Selecteer back-up(s) om te verwijderen!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
nl_NL: Weet u zeker dat u de geselecteerde back-up(s) wilt verwijderen?

en: Backup is running, please wait
nl_NL: Back-up wordt uitgevoerd, even geduld a.u.b.

en: Restore is running, please wait
nl_NL: Het terugzetten wordt uitgevoerd, even geduld a.u.b.

en: Nothing selected for backup.
nl_NL: Niets geselecteerd voor back-up.

en: WP File Manager - Backup/Restore
nl_NL: WP Bestandsbeheer - Back-up/Herstellen

en: Backup Options:
nl_NL: Back-upopties:

en: Database Backup
nl_NL: Database back-up

en: Files Backup
nl_NL: Bestandsback-up

en: Plugins
nl_NL: Plug-ins

en: Themes
nl_NL: Thema's

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
nl_NL: Anderen (alle andere mappen gevonden in wp-content)

en: Backup Now
nl_NL: Nu backuppen

en: Time now
nl_NL: Tijd nu

en: SUCCESS
nl_NL: SUCCES

en: Backup successfully deleted.
nl_NL: Back-up succesvol verwijderd.

en: Ok
nl_NL: OK

en: DELETE FILES
nl_NL: VERWIJDER BESTANDEN

en: Are you sure you want to delete this backup?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze back-up wilt verwijderen?

en: Cancel
nl_NL: annuleren

en: Confirm
nl_NL: Bevestigen

en: RESTORE FILES
nl_NL: HERSTEL BESTANDEN

en: Are you sure you want to restore this backup?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze back-up wilt herstellen?

en: Last Log Message
nl_NL: Laatste logbericht

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
nl_NL: De back-up is blijkbaar gelukt en is nu voltooid.

en: No log message
nl_NL: Geen logbericht

en: Existing Backup(s)
nl_NL: Bestaande back-up(s)

en: Backup Date
nl_NL: Back-updatum

en: Backup data (click to download)
nl_NL: Back-upgegevens (klik om te downloaden)

en: Action
nl_NL: Actie

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: View Log
nl_NL: Logboek bekijken

en: Currently no backup(s) found.
nl_NL: Momenteel geen back-up(s) gevonden.

en: Actions upon selected backup(s)
nl_NL: Acties bij geselecteerde back-up(s)

en: Select All
nl_NL: Selecteer alles

en: Deselect
nl_NL: Deselecteren

en: Note:
nl_NL: Opmerking:

en: Backup files will be under
nl_NL: Back-upbestanden zijn onder

en: WP File Manager Contribution
nl_NL: Bijdrage WP File Manager

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
nl_NL: Opmerking: dit zijn demo-screenshots. Koop a.u.b. File Manager pro to Logs-functies.

en: Click to Buy PRO
nl_NL: Klik om PRO te kopen

en: Buy PRO
nl_NL: Koop PRO

en: Edit Files Logs
nl_NL: Bestandslogboeken bewerken

en: Download Files Logs
nl_NL: Bestanden downloaden Logboeken

en: Upload Files Logs
nl_NL: Bestanden uploaden Logboeken

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Dismiss this notice.
nl_NL: Negeer deze melding.

en: You have not made any changes to be saved.
nl_NL: U heeft geen wijzigingen aangebracht om op te slaan.

en: Public Root Path
nl_NL: Openbaar hoofdpad

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
nl_NL: Bestandsbeheer Root Path, u kunt dit naar eigen keuze wijzigen.

en: Default:
nl_NL: Standaard:

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
nl_NL: Wijzig dit zorgvuldig, een verkeerd pad kan ertoe leiden dat de plug-in voor bestandsbeheer uitvalt.

en: Enable Trash?
nl_NL: Prullenbak inschakelen?

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
nl_NL: Nadat u de prullenbak hebt ingeschakeld, gaan uw bestanden naar de prullenbak.

en: Enable Files Upload to Media Library?
nl_NL: Bestanden uploaden naar mediabibliotheek inschakelen?

en: After enabling this all files will go to media library.
nl_NL: Nadat u dit hebt ingeschakeld, gaan alle bestanden naar de mediabibliotheek.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
nl_NL: Maximaal toegestane grootte op het moment dat de databaseback-up wordt hersteld.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
nl_NL: Verhoog de veldwaarde als u een foutmelding krijgt op het moment van het terugzetten van de back-up.

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Settings - General
nl_NL: Instellingen - Algemeen

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
nl_NL: Opmerking: dit is slechts een demo-screenshot. Koop onze pro-versie om instellingen te krijgen.

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
nl_NL: Hier kan de beheerder toegang geven tot gebruikersrollen om bestandsbeheer te gebruiken. De beheerder kan de standaardtoegangsmap instellen en ook de uploadgrootte van bestandsbeheer beheren.

en: Settings - Code-editor
nl_NL: Instellingen - Code-editor

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
nl_NL: Bestandsbeheer heeft een code-editor met meerdere thema's. U kunt elk thema voor de code-editor selecteren. Het wordt weergegeven wanneer u een bestand bewerkt. U kunt ook de modus voor volledig scherm van de code-editor toestaan.

en: Code-editor View
nl_NL: Code-editor weergave

en: Settings - User Restrictions
nl_NL: Instellingen - Gebruikersbeperkingen

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
nl_NL: Beheerder kan acties van elke gebruiker beperken. Verberg ook bestanden en mappen en kan verschillende - verschillende mappaden instellen voor verschillende gebruikers.

en: Settings - User Role Restrictions
nl_NL: Instellingen - Beperkingen gebruikersrollen

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
nl_NL: Beheerder kan acties van elke gebruikersrol beperken. Verberg ook bestanden en mappen en kan verschillende - verschillende mappenpaden instellen voor verschillende gebruikersrollen.

en: File Manager - Shortcode
nl_NL: Bestandsbeheer - Shortcode

en: USE:
nl_NL: GEBRUIK:

en: It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
nl_NL: Het toont bestandsbeheer aan de voorkant. U kunt alle instellingen beheren vanuit de instellingen van bestandsbeheer. Het werkt hetzelfde als backend WP File Manager.

en: It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
nl_NL: Het toont bestandsbeheer aan de voorkant. Maar alleen de beheerder heeft er toegang toe en beheert de instellingen vanuit de bestandsbeheerinstellingen.

en: It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
nl_NL: Het geeft alle rollen toegang tot bestandsbeheer aan de front-end of u kunt het eenvoudig gebruiken voor bepaalde gebruikersrollen, zoals allow_roles="editor,author" (gescheiden door komma(,))

en: Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
nl_NL: Hier is "test" de naam van de map die zich in de hoofdmap bevindt, of u kunt een pad opgeven voor submappen zoals "wp-content/plugins". Als u dit blanco of leeg laat, heeft het toegang tot alle mappen in de hoofdmap. Standaard: Hoofdmap

en: for access to write files permissions, note: true/false, default: false
nl_NL: voor toegang tot schrijfrechten voor bestanden, opmerking: waar/onwaar, standaard: onwaar

en: for access to read files permission, note: true/false, default: true
nl_NL: voor toegang om bestanden te lezen toestemming, opmerking: waar/onwaar, standaard: waar

en: it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
nl_NL: het zal hier genoemd verbergen. Opmerking: gescheiden door komma(,). Standaard: Null

en: It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
nl_NL: Het wordt tussen komma's vermeld. je kunt meer vergrendelen zoals ".php,.css,.js" etc. Standaard: Null

en: * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
nl_NL: * voor alle bewerkingen en om sommige bewerkingen mogelijk te maken, kunt u de naam van de bewerking vermelden als, allow_operations="upload,download". Opmerking: gescheiden door komma(,). Standaard: *

en: File Operations List:
nl_NL: Lijst met bestandsbewerkingen:

en: Make directory or folder
nl_NL: Map of map maken

en: Make file
nl_NL: Bestand maken

en: Rename a file or folder
nl_NL: De naam van een bestand of map wijzigen

en: Duplicate or clone a folder or file
nl_NL: Een map of bestand dupliceren of klonen

en: Paste a file or folder
nl_NL: Een bestand of map plakken

en: Ban
nl_NL: verbieden

en: To make a archive or zip
nl_NL: Een archief of zip maken

en: Extract archive or zipped file
nl_NL: Archief of gecomprimeerd bestand uitpakken

en: Copy files or folders
nl_NL: Bestanden of mappen kopiëren

en: Simple cut a file or folder
nl_NL: Eenvoudig een bestand of map knippen

en: Edit a file
nl_NL: Een bestand bewerken

en: Remove or delete files and folders
nl_NL: Bestanden en mappen verwijderen of verwijderen

en: Download files
nl_NL: Bestanden downloaden

en: Upload files
nl_NL: Upload bestanden

en: Search things
nl_NL: Zoek dingen

en: Info of file
nl_NL: Info van bestand

en: Help
nl_NL: Helpen

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
nl_NL: ->  Het verbiedt bepaalde gebruikers door hun id's gescheiden door komma's (,) te plaatsen. Als de gebruiker Ban is, hebben ze geen toegang tot wp-bestandsbeheer aan de voorkant.

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
nl_NL: -> Bestandsbeheer UI-weergave. Standaard: grid

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
nl_NL: -> Bestand gewijzigd of datumformaat maken. Standaard: d M, Y h:i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
nl_NL: -> Bestandsbeheer Taal. Standaard: English(en)

en: -> File Manager Theme. Default: Light
nl_NL: -> Bestandsbeheerthema. Standaard: Light

en: File Manager - System Properties
nl_NL: Bestandsbeheer - Systeemeigenschappen

en: PHP version
nl_NL: PHP-versie

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
nl_NL: Maximale bestandsuploadgrootte (upload_max_filesize)

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
nl_NL: Maximale bestandsuploadgrootte posten (post_max_size)

en: Memory Limit (memory_limit)
nl_NL: Geheugenlimiet (memory_limit)

en: Timeout (max_execution_time)
nl_NL: Time-out (max_execution_time)

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
nl_NL: Browser en besturingssysteem (HTTP_USER_AGENT)

en: Change Theme Here:
nl_NL: Verander hier het thema:

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Light
nl_NL: Licht

en: Gray
nl_NL: Grijs

en: Welcome to File Manager
nl_NL: Welkom bij Bestandsbeheer

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
nl_NL: We maken graag nieuwe vrienden! Schrijf je hieronder in en we beloven je
        u op de hoogte houden van onze laatste nieuwe plug-ins, updates,
        geweldige aanbiedingen en een paar speciale aanbiedingen.

en: Please Enter First Name.
nl_NL: Vul a.u.b. voornaam in.

en: Please Enter Last Name.
nl_NL: Vul a.u.b. achternaam in.

en: Please Enter Email Address.
nl_NL: Voer e-mailadres in.

en: Verify
nl_NL: Verifiëren

en: No Thanks
nl_NL: Nee, dank u wel

en: Terms of Service
nl_NL: Servicevoorwaarden

en: Privacy Policy
nl_NL: Privacybeleid

en: Saving...
nl_NL: Besparen...
