WP File Manager - en to hu_HU translation catalogue (176 entries)

en: Themes backup restored successfully.
hu_HU: A témák biztonsági mentése sikeresen visszaállt.

en: Unable to restore themes.
hu_HU: Nem lehet visszaállítani a témákat.

en: Uploads backup restored successfully.
hu_HU: A feltöltések biztonsági mentése sikeresen visszaállt.

en: Unable to restore uploads.
hu_HU: Nem sikerült visszaállítani a feltöltéseket.

en: Others backup restored successfully.
hu_HU: Mások biztonsági mentése sikeresen visszaállítva.

en: Unable to restore others.
hu_HU: Nem sikerült visszaállítani a többieket.

en: Plugins backup restored successfully.
hu_HU: A beépülő modulok biztonsági mentése sikeresen visszaállt.

en: Unable to restore plugins.
hu_HU: Nem sikerült visszaállítani a bővítményeket.

en: Database backup restored successfully.
hu_HU: Az adatbázis biztonsági mentése sikeresen visszaállt.

en: All Done
hu_HU: Minden kész

en: Unable to restore DB backup.
hu_HU: Nem sikerült visszaállítani a DB biztonsági másolatot.

en: Backups removed successfully!
hu_HU: A biztonsági másolatok sikeresen eltávolítva!

en: Unable to removed backup!
hu_HU: Nem sikerült eltávolítani a biztonsági másolatot!

en: Database backup done on date
hu_HU: Az adatbázis mentése a dátummal megtörtént

en: Plugins backup done on date
hu_HU: A beépülő modulok biztonsági mentése a dátummal megtörtént

en: Themes backup done on date
hu_HU: A témák mentése a dátummal megtörtént

en: Uploads backup done on date
hu_HU: A feltöltés dátuma megtörtént

en: Others backup done on date
hu_HU: Mások biztonsági mentése a dátummal megtörtént

en: Logs
hu_HU: Naplók

en: No logs found!
hu_HU: Nem található napló!

en: Nothing selected for backup
hu_HU: Semmi sincs kiválasztva biztonsági mentéshez

en: Security Issue.
hu_HU: Biztonsági probléma.

en: Database backup done.
hu_HU: Adatbázis biztonsági mentés kész.

en: Unable to create database backup.
hu_HU: Nem lehet adatbázis biztonsági másolatot készíteni.

en: Plugins backup done.
hu_HU: A bővítmények biztonsági mentése megtörtént.

en: Plugins backup failed.
hu_HU: A beépülő modulok biztonsági mentése nem sikerült.

en: Themes backup done.
hu_HU: A témák biztonsági mentése elkészült.

en: Themes backup failed.
hu_HU: A témák biztonsági mentése nem sikerült.

en: Uploads backup done.
hu_HU: A feltöltések biztonsági mentése kész.

en: Uploads backup failed.
hu_HU: A biztonsági mentés feltöltése sikertelen.

en: Others backup done.
hu_HU: A többi biztonsági mentés elkészült.

en: Others backup failed.
hu_HU: Mások biztonsági mentése nem sikerült.

en: WP File Manager
hu_HU: WP fájlkezelő

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Preferences
hu_HU: preferenciák

en: System Properties
hu_HU: Rendszer tulajdonságai

en: Shortcode - PRO
hu_HU: Rövid kód – PRO

en: Backup/Restore
hu_HU: Biztonsági mentés visszaállítása

en: Buy Pro
hu_HU: Vásároljon PRO-t

en: Donate
hu_HU: Adományoz

en: File doesn't exist to download.
hu_HU: A fájl nem létezik letöltésre.

en: Invalid Security Code.
hu_HU: Érvénytelen biztonsági kód.

en: Missing backup id.
hu_HU: Hiányzik a biztonsági azonosító.

en: Missing parameter type.
hu_HU: Hiányzó paramétertípus.

en: Missing required parameters.
hu_HU: Hiányzik a szükséges paraméter.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
hu_HU: Hiba: Nem lehet visszaállítani a biztonsági másolatot, mert az adatbázis biztonsági mentése nagy méretű. Kérjük, próbálja meg növelni a Maximális megengedett méretet a Beállítások beállításainál.

en: Select backup(s) to delete!
hu_HU: Válassza ki a törölni kívánt biztonsági másolat(oka)t!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
hu_HU: Biztosan el akarja távolítani a kijelölt biztonsági másolatokat?

en: Backup is running, please wait
hu_HU: A biztonsági mentés fut, várjon

en: Restore is running, please wait
hu_HU: A visszaállítás fut, kérjük, várjon

en: Nothing selected for backup.
hu_HU: Semmi sincs kiválasztva biztonsági mentéshez.

en: WP File Manager - Backup/Restore
hu_HU: WP fájlkezelő - Biztonsági mentés / Visszaállítás

en: Backup Options:
hu_HU: Biztonsági mentési lehetőségek:

en: Database Backup
hu_HU: Adatbázis biztonsági mentése

en: Files Backup
hu_HU: Fájlmentés

en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

en: Themes
hu_HU: Témák

en: Uploads
hu_HU: Feltöltések

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
hu_HU: Egyéb (bármely más könyvtár megtalálható a wp-tartalomban)

en: Backup Now
hu_HU: Biztonsági mentés most

en: Time now
hu_HU: Itt az idő

en: SUCCESS
hu_HU: SIKER

en: Backup successfully deleted.
hu_HU: A biztonsági mentés sikeresen törölve.

en: Ok
hu_HU: Rendben

en: DELETE FILES
hu_HU: FÁJLOK TÖRLÉSE

en: Are you sure you want to delete this backup?
hu_HU: Biztosan törli ezt a biztonsági másolatot?

en: Cancel
hu_HU: Megszünteti

en: Confirm
hu_HU: megerősít

en: RESTORE FILES
hu_HU: FÁJLOK VISSZAÁLLÍTÁSA

en: Are you sure you want to restore this backup?
hu_HU: Biztosan vissza akarja állítani ezt a biztonsági másolatot?

en: Last Log Message
hu_HU: Utolsó naplóüzenet

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
hu_HU: A biztonsági mentés láthatóan sikerült, és most befejeződött.

en: No log message
hu_HU: Nincs naplóüzenet

en: Existing Backup(s)
hu_HU: Meglévő biztonsági mentés (ek)

en: Backup Date
hu_HU: Biztonsági mentés dátuma

en: Backup data (click to download)
hu_HU: Biztonsági adatok (kattintson a letöltéshez)

en: Action
hu_HU: Akció

en: Today
hu_HU: Ma

en: Restore
hu_HU: visszaállítás

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: View Log
hu_HU: Napló megtekintése

en: Currently no backup(s) found.
hu_HU: Jelenleg nincsenek biztonsági másolatok.

en: Actions upon selected backup(s)
hu_HU: Műveletek a kiválasztott biztonsági mentésekkel

en: Select All
hu_HU: Mindet kiválaszt

en: Deselect
hu_HU: Törölje a kijelölést

en: Note:
hu_HU: Jegyzet:

en: Backup files will be under
hu_HU: A biztonsági mentési fájlok alatt lesznek

en: WP File Manager Contribution
hu_HU: WP fájlkezelő hozzájárulás

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
hu_HU: Megjegyzés: Ezek bemutató képernyőképek. Kérjük, vásárolja meg a File Manager pro to Logs funkciókat.

en: Click to Buy PRO
hu_HU: Kattintson a PRO vásárlásához

en: Buy PRO
hu_HU: Vásároljon PRO-t

en: Edit Files Logs
hu_HU: Fájlnaplók szerkesztése

en: Download Files Logs
hu_HU: Fájlnaplók letöltése

en: Upload Files Logs
hu_HU: Fájlnaplók feltöltése

en: Settings saved.
hu_HU: Beállítások elmentve.

en: Dismiss this notice.
hu_HU: Utasítsa el ezt az értesítést.

en: You have not made any changes to be saved.
hu_HU: Nem végzett változtatásokat mentésre.

en: Public Root Path
hu_HU: Nyilvános gyökérút

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
hu_HU: A File Manager gyökérútvonalát megváltoztathatja az Ön választása szerint.

en: Default:
hu_HU: Alapértelmezett:

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
hu_HU: Kérjük, változtassa meg ezt gondosan, a rossz elérési út a fájlkezelő beépülő modul lefutásához vezethet.

en: Enable Trash?
hu_HU: Engedélyezi a kukát?

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
hu_HU: A kuka engedélyezése után a fájlok a kuka mappába kerülnek.

en: Enable Files Upload to Media Library?
hu_HU: Engedélyezi a fájlok feltöltését a médiatárba?

en: After enabling this all files will go to media library.
hu_HU: Ennek engedélyezése után az összes fájl a média könyvtárba kerül.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
hu_HU: Maximális megengedett méret az adatbázis biztonsági mentésének visszaállítása idején.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
hu_HU: Kérjük, növelje a mező értékét, ha hibaüzenetet kap a biztonsági mentés visszaállítása során.

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Settings - General
hu_HU: Beállítások - Általános

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
hu_HU: Megjegyzés: Ez csak egy bemutató képernyőkép. A beállítások megszerzéséhez kérjük, vásárolja meg a pro verziót.

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
hu_HU: Itt az adminisztrátor hozzáférést adhat a felhasználói szerepkörökhöz a fájlkezelő használatához. Az adminisztrátor beállíthatja az alapértelmezett hozzáférési mappát, és szabályozhatja a fájlkezelő feltöltési méretét is.

en: Settings - Code-editor
hu_HU: Beállítások - Kódszerkesztő

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
hu_HU: A File Manager rendelkezik több témájú kódszerkesztővel. Bármely témát kiválaszthat a kódszerkesztő számára. Bármely fájl szerkesztésekor megjelenik. Engedélyezheti a kódszerkesztő teljes képernyős módját is.

en: Code-editor View
hu_HU: Kódszerkesztő nézet

en: Settings - User Restrictions
hu_HU: Beállítások - Felhasználói korlátozások

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
hu_HU: Az adminisztrátor korlátozhatja bármely felhasználó műveleteit. A fájlokat és mappákat is elrejtheti, és különböző - különböző mappák elérési útjait állíthatja be a különböző felhasználók számára.

en: Settings - User Role Restrictions
hu_HU: Beállítások - Felhasználói szerepkorlátozások

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
hu_HU: Az adminisztrátor korlátozhatja bármely felhasználói szerepkör műveleteit. A fájlokat és mappákat is elrejtheti, és különböző - különböző mappák elérési útjait állíthatja be a különböző felhasználói szerepkörökhöz.

en: File Manager - Shortcode
hu_HU: Fájlkezelő - rövid kód

en: USE:
hu_HU: HASZNÁLAT:

en: It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
hu_HU: Az előlapon megjelenik a fájlkezelő. Az összes beállítást a fájlkezelő beállításaiból vezérelheti. Ugyanúgy fog működni, mint a háttér WP fájlkezelője.

en: It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
hu_HU: Az előlapon megjelenik a fájlkezelő. De csak a rendszergazda férhet hozzá, és a fájlkezelő beállításaiból irányíthatja.

en: Parameters:
hu_HU: Paraméterek:

en: It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
hu_HU: Lehetővé teszi, hogy minden szerepkör hozzáférjen a fájlkezelőhöz a kezelőfelületen, vagy egyszerűen használható bizonyos felhasználói szerepkörökhöz, mint például a enabled_roles="editor,author" (vesszővel (,) elválasztva)

en: Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
hu_HU: Itt a "teszt" a gyökérkönyvtárban található mappa neve, vagy megadhatja az almappák elérési útját, például "wp-content/plugins". Ha üresen hagyja vagy üresen hagyja, akkor a gyökérkönyvtár összes mappájához hozzáfér. Alapértelmezés: Gyökérkönyvtár

en: for access to write files permissions, note: true/false, default: false
hu_HU: a fájlok írási engedélyeihez, megjegyzés: igaz/hamis, alapértelmezett: hamis

en: for access to read files permission, note: true/false, default: true
hu_HU: a fájlok olvasási engedélyéhez: igaz/hamis, alapértelmezett: igaz

en: it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
hu_HU: itt megemlítve el fog rejtőzni. Megjegyzés: vesszővel (,) elválasztva. Alapértelmezés: Null

en: It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
hu_HU: A vesszővel említett zárolás lesz. zárolhat többet, mint például ".php,.css, .js" stb. Alapértelmezés: Null

en: * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
hu_HU: * minden művelethez és bizonyos műveletek engedélyezéséhez megadhatja a művelet nevét, mint például, enabled_operations="upload,download". Megjegyzés: vesszővel (,) elválasztva. Alapértelmezett: *

en: File Operations List:
hu_HU: Fájlműveletek listája:

en: Make directory or folder
hu_HU: Készítsen könyvtárat vagy mappát

en: Make file
hu_HU: Készítsen könyvtárat vagy mappát

en: Rename a file or folder
hu_HU: Nevezzen át egy fájlt vagy mappát

en: Duplicate or clone a folder or file
hu_HU: Másoljon vagy klónozzon egy mappát vagy fájlt

en: Paste a file or folder
hu_HU: Illesszen be egy fájlt vagy mappát

en: Ban
hu_HU: Tilalom

en: To make a archive or zip
hu_HU: Archívum vagy zip készítéséhez

en: Extract archive or zipped file
hu_HU: Kivonat archív vagy tömörített fájl

en: Copy files or folders
hu_HU: Fájlok vagy mappák másolása

en: Simple cut a file or folder
hu_HU: Egyszerű fájl vagy mappa kivágása

en: Edit a file
hu_HU: Fájl szerkesztése

en: Remove or delete files and folders
hu_HU: Fájl szerkesztése

en: Download files
hu_HU: Fájlok letöltése

en: Upload files
hu_HU: Fájlok feltöltése

en: Search things
hu_HU: Keressen dolgokat

en: Info of file
hu_HU: A fájl adatai

en: Help
hu_HU: Segítség

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
hu_HU: -> Megtiltja az egyes felhasználókat azáltal, hogy csak vesszővel elválasztott azonosítót tesz ((). Ha a felhasználó Ban, akkor nem fog tudni hozzáférni a wp fájlkezelőhöz a kezelőfelületen.

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
hu_HU: -> Filemanager UI nézet. Alapértelmezett: grid

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
hu_HU: -> File Modified vagy Create date formátum. Alapértelmezés: d M, Y h: i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
hu_HU: -> Fájlkezelő nyelve. Alapértelmezett: English(en)

en: -> File Manager Theme. Default: Light
hu_HU: -> Fájlkezelő téma. Alapértelmezett: Light

en: File Manager - System Properties
hu_HU: Fájlkezelő - Rendszer tulajdonságai

en: PHP version
hu_HU: PHP verzió

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
hu_HU: A fájl maximális feltöltési mérete (upload_max_filesize)

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
hu_HU: A fájl maximális feltöltési mérete (post_max_size)

en: Memory Limit (memory_limit)
hu_HU: Memória korlát (memory_limit)

en: Timeout (max_execution_time)
hu_HU: Időtúllépés (max_execution_time)

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
hu_HU: Böngésző és operációs rendszer (HTTP_USER_AGENT)

en: Change Theme Here:
hu_HU: Téma módosítása itt:

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Dark
hu_HU: Sötét

en: Light
hu_HU: Fény

en: Gray
hu_HU: szürke

en: Welcome to File Manager
hu_HU: Üdvözöljük a Fájlkezelőben

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
hu_HU: Szeretünk új barátokat szerezni! Iratkozzon fel alább, és megígérjük
        naprakész legyen a legújabb új beépülő moduljainkkal,
        fantasztikus ajánlatok és néhány különleges ajánlat.

en: Please Enter First Name.
hu_HU: Kérjük, adja meg a keresztnevet.

en: Please Enter Last Name.
hu_HU: Kérjük, adja meg a vezetéknevet.

en: Please Enter Email Address.
hu_HU: Kérjük, adja meg az e-mail címet.

en: Verify
hu_HU: Ellenőrizze

en: No Thanks
hu_HU: Nem köszönöm

en: Terms of Service
hu_HU: Szolgáltatás feltételei

en: Privacy Policy
hu_HU: Adatvédelmi irányelvek

en: Saving...
hu_HU: Megtakarítás...

en: OK
hu_HU: rendben
