WP File Manager - en to uk translation catalogue (176 entries)

en: Themes backup restored successfully.
uk: Резервне копіювання тем успішно відновлено.

en: Unable to restore themes.
uk: Не вдалося відновити теми.

en: Uploads backup restored successfully.
uk: Завантаження резервної копії відновлено успішно.

en: Unable to restore uploads.
uk: Не вдалося відновити завантаження.

en: Others backup restored successfully.
uk: Інші резервні копії відновлено успішно.

en: Unable to restore others.
uk: Не вдалося відновити інші.

en: Plugins backup restored successfully.
uk: Резервне копіювання плагінів успішно відновлено.

en: Unable to restore plugins.
uk: Не вдалося відновити плагіни.

en: Database backup restored successfully.
uk: Резервне копіювання бази даних успішно відновлено.

en: All Done
uk: Готово

en: Unable to restore DB backup.
uk: Не вдалося відновити резервну копію БД.

en: Backups removed successfully!
uk: Резервні копії успішно видалено!

en: Unable to removed backup!
uk: Не вдалося видалити резервну копію!

en: Database backup done on date
uk: Резервне копіювання бази даних виконано на дату

en: Plugins backup done on date
uk: Резервне копіювання плагінів зроблено на дату

en: Themes backup done on date
uk: Резервне копіювання тем виконано на дату

en: Uploads backup done on date
uk: Завантажує резервну копію, виконану на дату

en: Others backup done on date
uk: Інші резервні копії зроблено на дату

en: Logs
uk: Журнали

en: No logs found!
uk: Журналів не знайдено!

en: Nothing selected for backup
uk: Нічого не вибрано для резервного копіювання

en: Security Issue.
uk: Проблема безпеки.

en: Database backup done.
uk: Резервне копіювання бази даних виконано.

en: Unable to create database backup.
uk: Не вдається створити резервну копію бази даних.

en: Plugins backup done.
uk: Резервне копіювання плагінів виконано.

en: Plugins backup failed.
uk: Помилка резервного копіювання плагінів.

en: Themes backup done.
uk: Резервне копіювання тем виконано.

en: Themes backup failed.
uk: Помилка резервного копіювання тем.

en: Uploads backup done.
uk: Резервне копіювання завантажень виконано.

en: Uploads backup failed.
uk: Помилка резервного копіювання завантажень.

en: Others backup done.
uk: Інші резервні копії виконано.

en: Others backup failed.
uk: Помилка інших резервних копій.

en: WP File Manager
uk: Менеджер файлів WP

en: Settings
uk: Налаштування

en: Preferences
uk: Преференції

en: System Properties
uk: Властивості системи

en: Shortcode - PRO
uk: Шорт-код - PRO

en: Backup/Restore
uk: Резервне копіювання/Відновлення

en: Buy Pro
uk: Купуйте Pro

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: File doesn't exist to download.
uk: Файл не існує для завантаження.

en: Invalid Security Code.
uk: Недійсний код безпеки.

en: Missing backup id.
uk: Відсутній ідентифікатор резервної копії.

en: Missing parameter type.
uk: Відсутній тип параметра.

en: Missing required parameters.
uk: Відсутні необхідні параметри.

en: Error: Unable to restore backup because database backup is heavy in size. Please try to increase Maximum allowed size  from Preferences settings.
uk: Помилка: не вдається відновити резервну копію, оскільки резервна копія бази даних має великий розмір. Будь ласка, спробуйте збільшити максимально дозволений розмір у налаштуваннях.

en: Select backup(s) to delete!
uk: Виберіть резервну(и) копію(и) для видалення!

en: Are you sure want to remove selected backup(s)?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані резервні копії?

en: Backup is running, please wait
uk: Резервне копіювання запущено, зачекайте

en: Restore is running, please wait
uk: Відновлення виконується, зачекайте

en: Nothing selected for backup.
uk: Нічого не вибрано для резервного копіювання.

en: WP File Manager - Backup/Restore
uk: Менеджер файлів WP - Резервне копіювання / відновлення

en: Backup Options:
uk: Параметри резервного копіювання:

en: Database Backup
uk: Резервне копіювання бази даних

en: Files Backup
uk: Резервне копіювання файлів

en: Plugins
uk: Плагіни

en: Themes
uk: Теми

en: Uploads
uk: Завантаження

en: Others (Any other directories found inside wp-content)
uk: Інші (Будь-які інші каталоги, знайдені всередині wp-content)

en: Backup Now
uk: Резервне копіювання зараз

en: Time now
uk: Час зараз

en: SUCCESS
uk: УСПІХ

en: Backup successfully deleted.
uk: Резервну копію успішно видалено.

en: Ok
uk: Гаразд

en: DELETE FILES
uk: ВИДАЛИТИ ФАЙЛИ

en: Are you sure you want to delete this backup?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю резервну копію?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Confirm
uk: Підтвердьте

en: RESTORE FILES
uk: ВІДНОВИТИ ФАЙЛИ

en: Are you sure you want to restore this backup?
uk: Ви впевнені, що хочете відновити цю резервну копію?

en: Last Log Message
uk: Останнє повідомлення журналу

en: The backup apparently succeeded and is now complete.
uk: Резервне копіювання, мабуть, вдалося, і воно завершено.

en: No log message
uk: Немає повідомлення журналу

en: Existing Backup(s)
uk: Існуючі резервні копії

en: Backup Date
uk: Дата резервного копіювання

en: Backup data (click to download)
uk: Резервне копіювання даних (натисніть, щоб завантажити)

en: Action
uk: Дія

en: Today
uk: Сьогодні

en: Restore
uk: Відновлювати

en: Delete
uk: Видалити

en: View Log
uk: Переглянути журнал

en: Currently no backup(s) found.
uk: На даний момент резервних копій не знайдено.

en: Actions upon selected backup(s)
uk: Дії щодо вибраних резервних копій

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Deselect
uk: Скасувати вибір

en: Note:
uk: Примітка:

en: Backup files will be under
uk: Файли резервних копій будуть розміщені під

en: WP File Manager Contribution
uk: Внесок менеджера файлів WP

en: Note: These are demo screenshots. Please buy File Manager pro to Logs functions.
uk: Примітка: Це демонстраційні скріншоти. Будь ласка, придбайте File Manager pro для функцій Журнали.

en: Click to Buy PRO
uk: Натисніть, щоб купити PRO

en: Buy PRO
uk: Купуйте PRO

en: Edit Files Logs
uk: Редагувати журнали файлів

en: Download Files Logs
uk: Завантажте журнали файлів

en: Upload Files Logs
uk: Завантажити журнали файлів

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Dismiss this notice.
uk: Відхилити це повідомлення.

en: You have not made any changes to be saved.
uk: Ви не вносили жодних змін для збереження.

en: Public Root Path
uk: Суспільний кореневий шлях

en: File Manager Root Path, you can change according to your choice.
uk: Кореневий шлях файлового менеджера, ви можете змінити за вашим вибором.

en: Default:
uk: За замовчуванням:

en: Please change this carefully, wrong path can lead file manager plugin to go down.
uk: Будь-ласка, обережно змініть це, неправильний шлях може призвести до того, що плагін файлового менеджера піде вниз.

en: Enable Trash?
uk: Увімкнути кошик?

en: After enable trash, your files will go to trash folder.
uk: Після активації кошика ваші файли перейдуть до папки кошика.

en: Enable Files Upload to Media Library?
uk: Увімкнути завантаження файлів у медіатеку?

en: After enabling this all files will go to media library.
uk: Після ввімкнення цього всі файли перейдуть до медіатеки.

en: Maximum allowed size at the time of database backup restore.
uk: Максимально дозволений розмір на момент відновлення резервної копії бази даних.

en: Please increase field value if you are getting error message at the time of backup restore.
uk: Збільште значення поля, якщо ви отримуєте повідомлення про помилку під час відновлення резервної копії.

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Settings - General
uk: Налаштування - Загальні

en: Note: This is just a demo screenshot. To get settings please buy our pro version.
uk: Примітка: Це лише демонстраційний скріншот. Щоб отримати налаштування, придбайте нашу про-версію.

en: Here admin can give access to user roles to use filemanager. Admin can set Default Access Folder and also control upload size of filemanager.
uk: Тут адміністратор може надати доступ до ролей користувачів для використання файлового менеджера. Адміністратор може встановити папку доступу за замовчуванням, а також керувати розміром завантажуваного файлу.

en: Settings - Code-editor
uk: Налаштування - редактор коду

en: File Manager has a code editor with multiple themes. You can select any theme for code editor. It will display when you edit any file. Also you can allow fullscreen mode of code editor.
uk: Файловий менеджер має редактор коду з декількома темами. Ви можете вибрати будь-яку тему для редактора коду. Він відображатиметься під час редагування будь-якого файлу. Також ви можете дозволити повноекранний режим редактора коду.

en: Code-editor View
uk: Перегляд редактора коду

en: Settings - User Restrictions
uk: Налаштування - Обмеження користувача

en: Admin can restrict actions of any user. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users.
uk: Адміністратор може обмежити дії будь-якого користувача. Також приховуйте файли та папки та можете встановлювати різні шляхи до різних папок для різних користувачів.

en: Settings - User Role Restrictions
uk: Налаштування - Обмеження ролей користувача

en: Admin can restrict actions of any userrole. Also hide files and folders and can set different - different folders paths for different users roles.
uk: Адміністратор може обмежити дії будь-якої користувацької ролі. Також приховуйте файли та папки та можете встановлювати різні шляхи до різних папок для різних ролей користувачів.

en: File Manager - Shortcode
uk: Файловий менеджер - Шорткод

en: USE:
uk: ВИКОРИСТАННЯ:

en: It will show file manager on front end. You can control all settings from file manager settings. It will work same as backend WP File Manager.
uk: Він покаже файловий менеджер на передньому плані. Ви можете керувати всіма налаштуваннями за допомогою налаштувань файлового менеджера. Він працюватиме так само, як і бекенд Менеджер файлів WP.

en: It will show file manager on front end. But only Administrator can access it and will control from file manager settings.
uk: Він покаже файловий менеджер на передньому плані. Але тільки адміністратор може отримати до нього доступ і керуватиме за допомогою налаштувань файлового менеджера.

en: Parameters:
uk: Параметри:

en: It will allow all roles to access file manager on front end or You can simple use for particular user roles as like allowed_roles="editor,author" (seprated by comma(,))
uk: Це дозволить всім ролям отримати доступ до файлового менеджера на передньому плані або ви можете просто використовувати для певних ролей користувачів, наприклад, allow_roles="редактор,автор" (розділений комою(,))

en: Here "test" is the name of folder which is located on root directory, or you can give path for sub folders as like "wp-content/plugins". If leave blank or empty it will access all folders on root directory. Default: Root directory
uk: Тут "test" - це ім'я папки, яка знаходиться в кореневому каталозі, або ви можете вказати шлях до підтек, наприклад, "wp-content/plugins". Якщо залишити порожнім або порожнім, він отримає доступ до всіх папок у кореневому каталозі. За замовчуванням: кореневий каталог

en: for access to write files permissions, note: true/false, default: false
uk: для доступу до дозволів на запис файлів примітка: true/false, за замовчуванням: false

en: for access to read files permission, note: true/false, default: true
uk: для доступу до дозволу на читання файлів примітка: true/false, за замовчуванням: true

en: it will hide mentioned here. Note: seprated by comma(,). Default: Null
uk: він приховає згадані тут. Примітка: розділяється комою (,). За замовчуванням: Нуль

en: It will lock mentioned in commas. you can lock more as like ".php,.css,.js" etc. Default: Null
uk: Він буде заблокований, зазначений у комах. ви можете заблокувати більше, наприклад ".php,.css,.js" тощо. За замовчуванням: Null

en: * for all operations and to allow some operation you can mention operation name as like, allowed_operations="upload,download". Note: seprated by comma(,). Default: *
uk: * для всіх операцій і для дозволу деяких операцій ви можете вказати назву операції, наприклад, allowed_operations="upload,download". Примітка: розділяється комою (,). За замовчуванням: *

en: File Operations List:
uk: Список операцій з файлами:

en: Make directory or folder
uk: Зробіть каталог або папку

en: Make file
uk: Зробити файл

en: Rename a file or folder
uk: Перейменуйте файл або папку

en: Duplicate or clone a folder or file
uk: Дублюйте або клонуйте папку або файл

en: Paste a file or folder
uk: Вставте файл або папку

en: Ban
uk: заборона

en: To make a archive or zip
uk: Зробити архів або zip

en: Extract archive or zipped file
uk: Витягніть архів або заархівований файл

en: Copy files or folders
uk: Копіюйте файли або папки

en: Simple cut a file or folder
uk: Просто виріжте файл або папку

en: Edit a file
uk: Відредагуйте файл

en: Remove or delete files and folders
uk: Видалення або видалення файлів і папок

en: Download files
uk: Завантажте файли

en: Upload files
uk: Завантажте файли

en: Search things
uk: Шукати речі

en: Info of file
uk: Інформація про файл

en: Help
uk: Допомога

en: ->  It will ban particular users by just putting their ids seprated by commas(,). If user is Ban then they will not able to access wp file manager on front end.
uk: -> Це заборонить певних користувачів, просто ставлячи їх ідентифікатори, розділені комами (,). Якщо користувач заборонений, він не зможе отримати доступ до менеджера файлів wp на передній панелі.

en: -> Filemanager UI View. Default: grid
uk: -> Перегляд інтерфейсу користувача Filemanager. За замовчуванням: grid

en: -> File Modified or Create date format. Default: d M, Y h:i A
uk: -> Файл змінено або Створити формат дати. За замовчуванням: d M, Y h:i A

en: -> File manager Language. Default: English(en)
uk: -> Мова файлового менеджера. За замовчуванням: English(en)

en: -> File Manager Theme. Default: Light
uk: -> Тема менеджера файлів. За замовчуванням: Light

en: File Manager - System Properties
uk: Файловий менеджер - Властивості системи

en: PHP version
uk: PHP версія

en: Maximum file upload size (upload_max_filesize)
uk: Максимальний розмір файлу для завантаження (upload_max_filesize)

en: Post maximum file upload size (post_max_size)
uk: Опублікувати максимальний розмір файлу для завантаження (post_max_size)

en: Memory Limit (memory_limit)
uk: Обмеження пам'яті (memory_limit)

en: Timeout (max_execution_time)
uk: Час очікування (max_execution_time)

en: Browser and OS (HTTP_USER_AGENT)
uk: Браузер та ОС (HTTP_USER_AGENT)

en: Change Theme Here:
uk: Змінити тему тут:

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Dark
uk: Темний

en: Light
uk: Світло

en: Gray
uk: Сірий

en: Welcome to File Manager
uk: Ласкаво просимо до File Manager

en: We love making new friends! Subscribe below and we promise to
        keep you up-to-date with our latest new plugins, updates,
        awesome deals and a few special offers.
uk: Ми любимо заводити нових друзів! Підпишіться нижче, і ми обіцяємо
        тримати вас в курсі наших останніх нових плагінів, оновлень,
        чудові пропозиції та кілька спеціальних пропозицій.

en: Please Enter First Name.
uk: Будь ласка, введіть ім’я.

en: Please Enter Last Name.
uk: Введіть прізвище.

en: Please Enter Email Address.
uk: Введіть адресу електронної пошти.

en: Verify
uk: Перевірити

en: No Thanks
uk: Ні, дякую

en: Terms of Service
uk: Умови обслуговування

en: Privacy Policy
uk: Політика конфіденційності

en: Saving...
uk: Збереження ...

en: OK
uk: гаразд
